LayDee Jane

85Producent/ka2021
11Producent/kaTrance2021
75DJka2021
6DJkaTrance2021

Sociální sítě

Informace o umělci

Již 19 let se profesionálně věnuji taneční hudbě. Jako LayDee Jane vystupuji v nejprestižnějších klubech, na festivalech a hudebních akcích po celém světě. Hrála jsem ve většině evropských zemí, v USA, Brazílii, Venezuele, Jihoafrické republice či Vietnamu. V rámci Asia Tour 2008 jsem se představila v Číně, Singapuru a Malajsii. Tři roky jsem pravidelně vystupovala v legendárním klubu Amnesia na Ibize, což je v mé branži vnímáno jako jeden z pomyslných vrcholů.

Aktivně spolupracuji také s řadou významných značek a firem, kde zajišťuji hudební produkci na významných akcích a eventech. Pravidelně spolupracuji na akcích Red Monday | Redbull, hudebně doprovázím premiéry nových vozů Porsche, Audi a Volkswagen v České republice, starám se o hudební produkci a hraji na významných akcích PUMA, STORM či Playboy VIP party pořádané v rámci MFF v Karlových Varech.

Taneční hudbu hraji také v rádiích, moderuji i pořady věnované tomuto tématu. Tři roky jsem moderovala vlastní live pořad Atmoss Session na Dance Radiu a internetovém rádiu Zlatka. Dva roky jsem spolupracovala s rádiem Evropa 2, kde byly pravidelně mé sety vysílány v rámci pořadu Dance Extravaganza.


Chcete přidat informace?