Bass Awards Výsledky 2021

Výsledky Cz/Sk Producent/ka 2022

A-Cray - Bass Awards 2021
1. Místo – PRDK
2. Místo – Zigi SC
PRDK - Bass Awards 2021
3. Místo – A-Cray
Symplex - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
4. Symplex
Magenta - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
5. Magenta
Golpe / Broken Robot - Bass Awards 2022 - Kategorie DJ a Producent Roku
6. Broken Robot
Kutlo - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
7. Kutlo
8. Friex
Dominik Gehringer - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
9. Dominik Gehringer
Forbidden Society - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
10. Forbidden Society
Rido - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
11. Rido
12. Trilo
13. SLWDWN
14. Matthew
15. Withecker
Ripple - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
16. Ripple
17. Kross
18. Hundread
Jean Luc - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
19. Jean Luc
Hatom - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
20. Hatom
Confusion - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
21. Confusion
James D
22. James D
Richard Reynolds - Bass Awards 2022 - Kategorie House DJ Roku
23. Richard Reynolds
Notequal - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
24. Notequal
C:rcle - Bass Awards 2022 - Kategorie DJka Roku
25. C:rcle
QO - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
26. QO
Subtension - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
27. Subtension
28. 666
Manene - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
29. Manene
Shmidoo - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
30. Shmidoo
Matamar - Bass Awards 2022 - Kategorie House DJ Roku
31. Matamar
32. Monss
Meph - Bass Awards 2022 - Kategorie Producent Roku
33. Meph
34. Chris Sadler
35. Sayko

36. Waltry
37. Icarian PB1
38. Gexan
39. Ian Kita
40. Subgate
41. Electrom
42. Hungry Beats
43. Absu_NTQL
44. A.way
45. Hasky
46. Impure
47. NO-ON
48. Daredevils
49. Lucca
50. Monk Method
51. Nifra
52. Variants

53. Mejsi
54. Madface
55. Bestial
56. Wallhack
57. Roman Rai
58. Zuzana Hakl
59. Holotrope
60. Victor Tellagio
61. Matt Ess
62. Drawn Moon
63. Substance-D
64. ReOrder
65. NobodyListen
66. Twin
67. Changing Faces
68. Fantek

69. Hekrim
70. Alm0ss
71. Kurwastyle Project
72. Orkus aka Nightrider
73. Furious Freaks
74. Heavy Noizes
75. Michael Raywen
76. Philip TBC
77. Reap Mexc
78. Wotty
79. RIØT
80. Dykman & Dekel
81. Franz Waldeck Stalker
82. Dendy
83. Kickerz
84. B-Complex

85. D.K.O
86. Mairee
87. Vrodak
88. Melmec
89. Mikkim
90. Yuhøs
91. Simple Souls
92. Criminal Noise
93. L Plus
94. Bratři
95. Chckmt
96. Patrick Junior
97. Michael C
98. Luigi di Mare
99. The Carnage Corps
100. Tømas Sinn